HAUSSER PV-kanon, 1940-tal, grå, gummihjul samt tre strålkastare.

10650. HAUSSER PV-kanon, 1940-tal, grå, gummihjul samt tre strålkastare.

Längd 17 cm, strålkastarna höjd 8 - 11 cm-.

Bra skick med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra skick med slitage.

Antal besök: 986