FIGURGRUPPER, 2 st, porslin, rokoko stil, troligen Tyskland.

106509. FIGURGRUPPER, 2 st, porslin, rokoko stil, troligen Tyskland.

Musicerande par. Vitglaserat gods med polykrom dekor. Förgyllda detaljer.
Höjd 17-22 cm.

Förgyllning med lättare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17-22 cm.

Antal besök: 719