TIPP&CO SPANINGSVAGNWH-194, 2-axlig, 2 stycken GAMA stridsvagnar, 1930 - 1940-tal.

10648. TIPP&CO SPANINGSVAGNWH-194, 2-axlig, 2 stycken GAMA stridsvagnar, 1930 - 1940-tal.

GAMA 65 och A588
Längd 17 - 9 - 16 cm.

Tipp&Co Urverk defekt i övrigt bra skick med slitage
GAMA med fungerande urverk. En hakar lite.

Gör en kostnadsfri värdering!

GAMA 65 och A588
Längd 17 - 9 - 16 cm.

Antal besök: 1 388