BIBLIOTEKSBORD/KONSOLBORD, "Utö", Axel Einar Hjorth, Nordiska Kompaniet, 1930-tal.

106459. BIBLIOTEKSBORD/KONSOLBORD, "Utö", Axel Einar Hjorth, Nordiska Kompaniet, 1930-tal.

Betsad furu, Längd 169,5, bredd 55,5, höjd 74 cm.

Slitage, repor, senare platta under skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 9 150