SMINKBORD, med spegel, 1950/60-tal.

106430. SMINKBORD, med spegel, 1950/60-tal.

Längd 116, bredd 37, höjd 124 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 2 581