PARTI SÄNGLINNE, 1900-tal.

106332. PARTI SÄNGLINNE, 1900-tal.

Parti sänglinne bestående av örngott, överlakan samt underlakan. Örngott och överlakan med monogrambrodyr eller spets.

Merparten nyskick. Behov av tvätt och press. Någon del med slitage. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 827