PARTI DIVERSE, 10 delar. Bland annat stumpstake, kruthorn, klocka daterad 1834. 17-1900-tal.

10632. PARTI DIVERSE, 10 delar. Bland annat stumpstake, kruthorn, klocka daterad 1834. 17-1900-tal.

Oljelampa i glas. Klocka daterad 1834. Vaxstapel. 3 kruthorn varav 1 med monogram GNS. Måttsats daterad 1781. Stumpstake. Nötknäckare i trä. Grand tour-souvenir. Höjd 3 - 21cm.

Slitage. Måttsats saknar vikter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 558