VEVGRAMMOFON, Sellophone no 3170, ek, tidigt 1900-tal.

106309. VEVGRAMMOFON, Sellophone no 3170, ek, tidigt 1900-tal.

höjd 37, bredd 51, djup 43 cm.

bruksslitage samt smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 979