SOFFA SAMT STOL, nyrenässans, 1800/1900-tal.

106274. SOFFA SAMT STOL, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Valnöt.
Soffa, skuren bladdekor, gul klädsel, trissor.
Stol, gul klädsel.

Bruksslitage, soffan saknar delar av list.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt.
Stol, gul klädsel.

Antal besök: 874