MODELLBIL, plåt, 1940-tal.

MODELLBIL, plåt, 1940-tal.
106238. MODELLBIL, plåt, 1940-tal.

Längd ca 14 cm.
Nyckel finns.

Repor, mindre bucklor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 14 cm.
Nyckel finns.

Antal besök: 784