LEKSAK, plåt, "linbana", ALPS, Japan, 1950-tal.

106234. LEKSAK, plåt, "linbana", ALPS, Japan, 1950-tal.

Höjd ca 16 cm. Batteridriven.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 cm. Batteridriven.

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 2 501