NATTBORD, ett par, jugend, 1900-talets första kvartal.

106219. NATTBORD, ett par, jugend, 1900-talets första kvartal.

Björk. Inläggningar med blomsterdekor på fronten. Vit stenskiva. Ett bord med monterad hylla i skåpet. Låda i sargen.

Bruksslitage. ett bord med hål borrat på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 315