MATTA, röllakan, Ulla Parkdal, 1900-talets andra hälft, signerad UP. 238 x 165 cm.

106178. MATTA, röllakan, Ulla Parkdal, 1900-talets andra hälft, signerad UP. 238 x 165 cm.

Mönster med kvadrater. Brun/orange nyanser.

Smärre fläckar, obefintliga fransar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 400