CLAES-GÖRAN KARLSSON. Tempera på papper. Signerad och daterad 85.

106156. CLAES-GÖRAN KARLSSON. Tempera på papper. Signerad och daterad 85.

Geometrisk komposition. 76 x 58 cm.

Glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas saknas.

Antal besök: 870