STOL, "Hövding", design Börge Lindau för Blå Station, 1900/2000-tal.

106140. STOL, "Hövding", design Börge Lindau för Blå Station, 1900/2000-tal.

Rund bottenplatta av stål. Formpressad rygg av björklaminat. Grön skinnsits. Snurrbar. Total höjd 118 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 351