CLAES-GÖRAN KARLSSON. Skulptur, bemålat trä. Signerad och daterad 90 a tergo.

106095. CLAES-GÖRAN KARLSSON. Skulptur, bemålat trä. Signerad och daterad 90 a tergo.

Geometrisk komposition. Höjd 70 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg.

Antal besök: 1 537