FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1900-talets fjärde kvartal.

106071. FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1900-talets fjärde kvartal.

Rött skinn och konstskinn.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rött skinn och konstskinn.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Antal besök: 524