KOLKORG, för kräftfiske, järn, 1800-tal.

105995. KOLKORG, för kräftfiske, järn, 1800-tal.

Längd 54 cm.

Slitage, rost, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 54 cm.

Slitage, rost, skador.

Antal besök: 1 037