ERIK TRYGGELIN. Teckning. Signerad och daterad 8/11-1912.

105894. ERIK TRYGGELIN. Teckning. Signerad och daterad 8/11-1912.

Kroki. Motivets storlek 15 x 20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 998