TORBJÖRN ZETTERHOLM. Landskap. Olja på duk, signerad Torbjörn Z och daterad 1949.

105831. TORBJÖRN ZETTERHOLM. Landskap. Olja på duk, signerad Torbjörn Z och daterad 1949.

Uppfodrad på pannå. 26,5 x 29 cm.

Mindre krackelyr.

Torbjörn Zetterholm (1921–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre krackelyr.

Antal besök: 3 376