ESKIL NORDELL. Litografi. Signerad.

105774. ESKIL NORDELL. Litografi. Signerad.

Komposition med musikanter vid staket. 62 x 45 cm.

Dedikation.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dedikation.

Antal besök: 6 307