STOP, 3st. Glas samt keramik. 18/1900-tal.

10577. STOP, 3st. Glas samt keramik. 18/1900-tal.

Stop i glas med slipat lock, slipad dekor, monogram och datering 1891. Stop i glas med tennlock, slipad dekor. Stop i keramik, vit. Höjd 18,5 - 24 cm.

Slitage,skador. Stop i keramik, spricka i botten, skadat lock. Stop i glas med tennlock, grov spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 074