BYRÅSPEGEL, 1800-talets andra hälft.

105755. BYRÅSPEGEL, 1800-talets andra hälft.

Valnöt. En låda i sargen. Vinklingsbar rektangulär spegel. Höjd 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 611