FAT, tenn, sannolikt H G Pschorn dy/dä Stockholm 1700-tal.

105751. FAT, tenn, sannolikt H G Pschorn dy/dä Stockholm 1700-tal.

Diameter 52 cm.

Bucklor, bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 52 cm.

Bucklor, bristningar.

Antal besök: 1 080