SKÅP MED HYLLA OCH SPEGELÖVERDEL, art deco.

105640. SKÅP MED HYLLA OCH SPEGELÖVERDEL, art deco.

mahogny med stenskiva, höjd 183, bredd 128, djup 55 cm.

bruksslitage samt småskador på spegeln.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 035