BYRÅ MED SKÅP OCH SPEGELÖVERDEL, art deco.

105631. BYRÅ MED SKÅP OCH SPEGELÖVERDEL, art deco.

mahogny med stenskiva, höjd 218, bredd 145, djup 65 cm.

bruksslitage, nyckelbeslag saknas samt skador på spegeln.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 269