MÄRKLIN, räls samt transformator, 1900-tal.

1056064. MÄRKLIN, räls samt transformator, 1900-tal.

12 böjda skenor. Längd 23 cm.
12 böjda skenor. Längd 19 cm
17 raka skenor. Längd 18 cm
5 växelskenor. Längd 18 cm
1 stoppspår. Längd 7 cm samt 2 omkopplare och 1 transformator.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 böjda skenor. Längd 23 cm.
12 böjda skenor. Längd 19 cm
17 raka skenor. Längd 18 cm
5 växelskenor. Längd 18 cm

Ytslitage.

Antal besök: 470