BAGAGEVAGN, Stockamöllan, 1900-talets mitt.

105560. BAGAGEVAGN, Stockamöllan, 1900-talets mitt.

Längd 170, bredd 75, höjd 117 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 1 049