VATTENKÄRL, keramik, antikt.

VATTENKÄRL, keramik, antikt.
105489. VATTENKÄRL, keramik, antikt.

Höjd 52 cm. Senare målad dekor.

Åldersrelaterat slitage, större och mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 501