HANS OSVALD LARSSON. Olja på pannå, signerad HOL.

105462. HANS OSVALD LARSSON. Olja på pannå, signerad HOL.

16x15 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

16x15 cm.

Antal besök: 2 980