HANS FRITZDORF. Olja på duk, signerad HF.

105446. HANS FRITZDORF. Olja på duk, signerad HF.

49x64 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

49x64 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 2 898