ÄNTERHUGGARE. För Svenska Flottan, modell 1851.

105410. ÄNTERHUGGARE. För Svenska Flottan, modell 1851.

Signerad E Svalling, Eskilstuna
Längd 72 cm.

Slitage, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 72 cm.

Slitage, se bilder.

Antal besök: 1 611