LAVOAR, 1920-tal.

LAVOAR, 1920-tal.
105401. LAVOAR, 1920-tal.

Björk. Överdel med vit stenuppsats.

Bruksslitage, träornamentet på fronten skadat, stenskivan med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
105401. LAVOAR, 1920-tal.

Antal besök: 854