BORD, 1700-tal.

BORD, 1700-tal.
105381. BORD, 1700-tal.

Låda samt utdragsskiva, höjd 79 cm, längd 199 cm, bredd 79 cm.

Spricka, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
105381. BORD, 1700-tal.

Spricka, skador.

Antal besök: 1 621