STOLAR, 4 st, Karl-Johan stil, 1900-talets första hälft.

105359. STOLAR, 4 st, Karl-Johan stil, 1900-talets första hälft.

Mahognyfaner. Sabelformat främre benpar. Löstagbar tygklädd stoppad dyna.

Avslag. Repor. Tyg nyskick (dock någon liten fläck). En skadad stol medföljer (lös ryggbricka).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 803