TEXTIL Design Robert Debieve, Corot Paris.

105332. TEXTIL Design Robert Debieve, Corot Paris.

Tot ca 150 x 123 cm.

Slitage, blekt, urtvättad. fläckar. Enstaka mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot ca 150 x 123 cm.

Antal besök: 1 242