OKÄND KONSTNÄR. Fartygsporträtt MS Kronoborg, olja på pannå 1938 samt KOLORERAT FOTOGRAFI av SS Bertha daterat 1909.

10526. OKÄND KONSTNÄR. Fartygsporträtt MS Kronoborg, olja på pannå 1938 samt KOLORERAT FOTOGRAFI av SS Bertha daterat 1909.

Oljemålning: Hamrad kopparram 40 x 71 cm inklusive ram.
Fotografi: 29 x 34 cm inklusive ram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 437