TOOTSIE TOY USA. Två stycken bilar i metall. Tillkommer gul bil okänt märke.

10520. TOOTSIE TOY USA. Två stycken bilar i metall. Tillkommer gul bil okänt märke.

Längd 8 - 11 cm.

Slitage och skador Saknade delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 8 - 11 cm.

Antal besök: 900