HORNBY England skala 0. Elekriskt ånglok, 10 vagnar, byggnader och tillbehör.

10519. HORNBY England skala 0. Elekriskt ånglok, 10 vagnar, byggnader och tillbehör.

Likström.

Slitage och skador. Loket fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Likström.

Antal besök: 1 228