MOCCASKEDAR SAMT SKED OCH TÅNG, 14 delar, silver, modell ros, bland annat GEWE, Malmö, 1944-1958.

105072. MOCCASKEDAR SAMT SKED OCH TÅNG, 14 delar, silver, modell ros, bland annat GEWE, Malmö, 1944-1958.

Skedar och sockertång med roshölstrat skaft. Etui medföljer.
Moccasked längd 9 cm.
Vikt 135 gr.

Kaffesked Rosenholm medföljer.

Smärre repor. Etui med lättare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Moccasked längd 9 cm.
Vikt 135 gr.

Antal besök: 1 570