Nattljusstakar, ett par. Höjd 10 cm.
Ljusstakar, ett par, mässing. Höjd 16 cm.
Ställ för brasbestick, 2 st, mässing, en märkt Skultuna.
Form, koppar.
2 formar, mässing, Skultuna.
Minigryta, Skultuna.
Slitage, bucklor.
Form, koppar.
2 formar, mässing, Skultuna.
Minigryta, Skultuna.
Slitage, bucklor.