HYLLA, jugend, 1900-talets första kvartal.

105064. HYLLA, jugend, 1900-talets första kvartal.

Björk. Tre hyllplan. Nederdelen med skåp. Längd 110. bredd 39, höjd 185 cm.

Bruksslitage, fläckar och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 811