ARKIVSKÅP, 1900-talets första kvartal.

105063. ARKIVSKÅP, 1900-talets första kvartal.

Ek. Svärtade rektangulära inläggningar på luckorna. Inrett med hyllor och lådor. Längd 120, bredd 42, höjd 193 cm.

Bruksslitage, ena frambenet behöver limmas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 185