FLASKOR, 5 st, glas, 1800-tal.

105061. FLASKOR, 5 st, glas, 1800-tal.

Höjd 8 - 28 cm.
Den minsta flaskan med kasad dekor.

Bruksslitage, kalkavlagringar, kluckaflaska med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 - 28 cm.

Antal besök: 587