EMMAFÅTÖLJ samt 2 PELARBORD, 1900-tal.

105057. EMMAFÅTÖLJ samt 2 PELARBORD, 1900-tal.

Bordens diameter ca 50 cm, höjd 58 cm, fåtöljens höjd 81 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 350