STRINGBORD SAMT STRINGHYLLA, 1900-talets mitt/andra hälft.

105054. STRINGBORD SAMT STRINGHYLLA, 1900-talets mitt/andra hälft.

Bordet 60x35 cm höjd 49 cm, hylla med tre hyllplan bredd 80, höjd 76, djup 20 cm.

Slitage, fläckar, smärre skador på plastöverdragen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 837