LITOGRAFISKA TRYCK, 3 st, efter von Wright, 1900-tal.

1050286. LITOGRAFISKA TRYCK, 3 st, efter von Wright, 1900-tal.

Nötkråka. Domherre samt Sidensvans. 37x26 cm styck.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 264