KARIN PERSSON. Träsnitt.

KARIN PERSSON. Träsnitt.
1050269. KARIN PERSSON. Träsnitt.

Julenatten i Göingeskogen. No 8. Signerad samt daterad 1938.
24x16 cm. A tergo utställnigsetikett Skånes konstförening. Malmö.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Antal besök: 474