KARIN PERSSON. Trägravyr.

KARIN PERSSON. Trägravyr.
1050264. KARIN PERSSON. Trägravyr.

Blommor. No 29. Signerad med dedikation. Daterad 1948.
31x21 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

31x21 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 424