STOL rokokostil 1900-tal.

STOL rokokostil 1900-tal.
105005. STOL rokokostil 1900-tal.

Grönmålad/bronserad. Höjd 94 cm.

Slitage.Lite krakelyrer i målningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 992